FMSS

TR | EN | FR | AR | RU
fmss global

TOPTAN TÜKETİCİ ELEKTRONİĞİ ve DIŞ TİCARET


Uzun yıllara dayanan tecrübesini uluslararası arenada da değerlendirmek isteyen FMSS Global Devin Tech Inc. ile 2016 yılından itibaren Atlanta ABD'de faaliyet göstermeye başlamıştır. 

Devin Tech Inc. tüketici elektroniği ve Apple, Samsung, Microsoft, Sony, GoPro ve Nintendo ürünlerinin toptan dağıtımını ve satışını yapmaktadır. Firmamız ABD'deki en güvenilir ve katma değerli telefon ve aksesuar tedarikçilerinden biridir. 

Global büyüme stratejilerimiz kapsamında 2018 yılında hayata geçirmiş olduğumuz e-ticaret projemiz ile www.olmastore.com isimli e-ticaret platformu üzerinden Özbekistan'da Apple ürünlerinin satışı gerçekleştirilmektedir. 

Dış ticaret faaliyetlerimiz kapsamında Güney Amerika, Asya ve Avrupa'da 30'dan fazla ülkeye çok çeşitli toptan tüketici elektroniği ürünlerinin satışını gerçekleştirmekteyiz. 

  


Devin Tech CEO'su Emre Özer'in 2018 MWC Amerika fuarında firmamızın faaliyetlerinden ve başarılarından bahsettiği mülakatını aşağıdaki videoda bulabilirsiniz.
BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ & TELEKOMÜNİKASYON

Sahip olduğumuz teknoloji bilgisi, alan uzmanlığı ve proje deneyimi ile teknolojiyi doğru yöneterek, müşterilerimizin bütçe, zaman ve insan kaynağını en etkin şekilde yönetebilmesine ve BT yatırımları ile değer yaratabilmesine yardımcı oluyoruz.

İNŞAAT ve OTOMOTİV

FMSS İnşaat, nitelikli gayrimenkul geliştirme ve taahhüt işlerinde senkronize şekilde yer almaktadır. FMSS İnşaat sadece gayrimenkul geliştirme alanında değil taahhüt işinde de büyümeyi amaçlamaktadır.

TARIM

FMSS Tarım, ağırlıklı olarak yaş sebze meyve sektöründe faaliyet göstermektedir. Ülkemiz ve Özbekistan’dan tedarik edilen en kaliteli ürünler Orta Doğu pazarına sunulmaktadır. Ayrıca kükürt ve gübre tedariği, satış ve pazarlaması da faaliyetlerimiz arasındadır.

YATIRIM DANIŞMANLIĞI

Şirketler artık uluslararası ticarete giriş yaparak hem müşteri portföylerini genişletmek hem de daha fazla kazanç elde etmektedir. FMSS Yatırım Danışmanlığı hizmetleri kapsamında dünya pazarı içerisinde yerini almak isteyen yatırımcı şirketlere geniş bir yelpazede hizmet veriyoruz.

TOPTAN TÜKETİCİ ELEKTRONİĞİ ve DIŞ TİCARET

Uzun yıllara dayanan tecrübesini uluslararası arenada da değerlendirmek isteyen FMSS Global Devin Tech Inc. ile 2016 yılından itibaren Atlanta ABD’ de faaliyet göstermeye başlamıştır.

EĞİTİM

Günümüz dünyasında eğitim sistemlerindeki birçok sorunun çözümünde teknolojik olanaklardan yararlanmak kaçınılmaz hale gelmiştir. Teknolojik alanda ve özellikle internetteki gelişmeler, bilginin sınırsız ve kolay erişilebilir olmasına olanak sağlamaktadır.

SAĞLIK

FMSS Global , sunmuş olduğu hizmetin ulaştığı son noktada insan sağlığı olduğu sorumluluğu ve bilinci içerisinde iyi dağıtım ve muhafaza standartları doğrultusunda, kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

İŞTİRAKLERİMİZ