FMSS

TR | EN | FR | AR | RU
fmss global

YATIRIM DANIŞMANLIĞI


Şirketler artık uluslararası ticarete giriş yaparak hem müşteri portföylerini genişletmek hem de daha fazla kazanç elde etmektedir. FMSS Yatırım Danışmanlığı hizmetleri kapsamında dünya pazarı içerisinde yerini almak isteyen yatırımcı şirketler için uygun bir pazar kapısı açmak ve doğru yere yatırım yapılmasını sağlamak amacıyla uluslararası yatırımlar danışmanlığı hizmetini vermekteyiz. 

Şirket olarak müşterilerimizin uluslararası arenada söz sahibi olmasını salamaktayız. Dünya ülkeleriyle yapılacak ticaret öncesi,  bu geniş ağın bir parçası olacak olan şirketler için yatırım ve ortaklık yapabilecek fırsatları araştırıp müşterilerimize uluslararası yatırımlar danışmanlığı olarak çözüm ortağı bilinci ile yardımcı olmaktayız.

Şirketimizin uluslararası yatırımlar danışmanlığı konusunda hizmetlerinden biri de siz değerli müşterilerimizin bu dünya ticaret ağında yaşayabileceği problemlere karşı tüm ülkelere karşı ilişkilerini en iyi verimi alacak şekilde geliştirme ve kontrolünü sağlamaktayız. Bilişim, savunma, tarım, gayrimenkul, inşaat sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin fırsatlarını araştırmakta ve sizlere doğru çözümler bulmak adına bu araştırmaları geliştirmekteyiz. 

Şirketimizin uluslararası alandaki bilgi ve tecrübesi ile siz değerli iş ortaklarımızı rakiplerine karşı her zaman bir adım önce olmasını sağlamaktayız.

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ & TELEKOMÜNİKASYON

Sahip olduğumuz teknoloji bilgisi, alan uzmanlığı ve proje deneyimi ile teknolojiyi doğru yöneterek, müşterilerimizin bütçe, zaman ve insan kaynağını en etkin şekilde yönetebilmesine ve BT yatırımları ile değer yaratabilmesine yardımcı oluyoruz.

İNŞAAT ve OTOMOTİV

FMSS İnşaat, nitelikli gayrimenkul geliştirme ve taahhüt işlerinde senkronize şekilde yer almaktadır. FMSS İnşaat sadece gayrimenkul geliştirme alanında değil taahhüt işinde de büyümeyi amaçlamaktadır.

SAVUNMA SANAYİ

Milli imkanlar ile geliştirilmekte olan Güdüm sistemi, sahip olduğu özelliklerle savunma sanayisinin dışa bağımlılığını azaltma, savunma sanayisinin millileşme çalışmaların önemli bir örneğini oluşturacaktır.

TARIM

FMSS Tarım, ağırlıklı olarak yaş sebze meyve sektöründe faaliyet göstermektedir. Ülkemiz ve Özbekistan’dan tedarik edilen en kaliteli ürünler Orta Doğu pazarına sunulmaktadır. Ayrıca kükürt ve gübre tedariği, satış ve pazarlaması da faaliyetlerimiz arasındadır.

YATIRIM DANIŞMANLIĞI

Şirketler artık uluslararası ticarete giriş yaparak hem müşteri portföylerini genişletmek hem de daha fazla kazanç elde etmektedir. FMSS Yatırım Danışmanlığı hizmetleri kapsamında dünya pazarı içerisinde yerini almak isteyen yatırımcı şirketlere geniş bir yelpazede hizmet veriyoruz.

TOPTAN TÜKETİCİ ELEKTRONİĞİ ve DIŞ TİCARET

Uzun yıllara dayanan tecrübesini uluslararası arenada da değerlendirmek isteyen FMSS Global Devin Tech Inc. ile 2016 yılından itibaren Atlanta ABD’ de faaliyet göstermeye başlamıştır.

EĞİTİM

Günümüz dünyasında eğitim sistemlerindeki birçok sorunun çözümünde teknolojik olanaklardan yararlanmak kaçınılmaz hale gelmiştir. Teknolojik alanda ve özellikle internetteki gelişmeler, bilginin sınırsız ve kolay erişilebilir olmasına olanak sağlamaktadır.

SAĞLIK

FMSS Global , sunmuş olduğu hizmetin ulaştığı son noktada insan sağlığı olduğu sorumluluğu ve bilinci içerisinde iyi dağıtım ve muhafaza standartları doğrultusunda, kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

BASKI ÇÖZÜMLERİ

Dünyanın önde gelen baskı çözümü üreticilerinin profesyonel ekipmanları ve bu ekipmanlar için geniş bir sarf malzemesi ve yedek parça hizmeti sunuyoruz.

İŞTİRAKLERİMİZ