FMSS

TR | EN | FR | AR | RU
fmss global

TARIM


YAŞ MEYVE SEBZE VE DİĞER TARIM ÜRÜNLERİ

FMSS GLOBAL, ağırlıklı olarak yaş sebze meyve sektöründe faaliyet  göstermektedir. Ülkemiz ve Özbekistan'dan tedarik edilen en kaliteli ürünler Orta Doğu pazarına sunulmaktadır.  Yaş meyve sebzenin yanında pazarın ihtiyaçları doğrultusunda her türlü tarım ürününün tedariği  gerçekleştirilmektedir. En son teknolojiye uygun ambalajlanan ürünler hedef pazarlara gönderilmektedir.KÜKÜRT

Kükürt, antik çağda bilinen dokuz yalın cisimden biriydi. Tabiatta serbest, ya da bileşik olarak rastlanan bir madensi, yani madenlerin bütün ortak niteliklerine sahip olmayan bir elementtir. Saf element halinde sarı renkte yumuşak bir madendir. Kükürt, sanayide hammadde olarak yaygın bir şekilde kullanılan maddelerden biridir. Dünya’da üretilen Kükürt’ün büyük bir bölümü Sulfirik asit üretiminde kullanılır. 

Bugün, hemen hemen bütün elementel kükürt, doğalgaz ve petrolden gelen sülfür içeren kirleticilerin uzaklaştırılmasının bir yan ürünü olarak üretilmektedir. En büyük ticari kullanımı, sülfat ve fosfat gübreleri için sülfürik asit üretimi ve diğer kimyasal işlemlerdir. Kükürt elementi, kibrit, böcek öldürücü ve mantar ilacı ilaçlarında kullanılır. Birçok sülfür bileşiği kokulu, kokulu doğal gaz kokuları, kokan kokusu, greyfurt ve sarımsak organosülfür bileşiklerinden kaynaklanmaktadır. FMSS Global, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun şartlarda Kükürt tedarik etmektedir.


GÜBRE

Tarım sektörünün ihtiyaç duyduğu organik ve kimyasal gübrelerin tedarik edilerek pazarlanması da FMSS GLOBAL'in faaliyetleri arasındadır. Bu kapsamda FMSS Global olarak Özbekistan'dan tedarik ettiğimiz gübrelerin Çin ve Hindistan pazarına  ihracatını gerçekleştiriyoruz.


                           

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ & TELEKOMÜNİKASYON

Sahip olduğumuz teknoloji bilgisi, alan uzmanlığı ve proje deneyimi ile teknolojiyi doğru yöneterek, müşterilerimizin bütçe, zaman ve insan kaynağını en etkin şekilde yönetebilmesine ve BT yatırımları ile değer yaratabilmesine yardımcı oluyoruz.

İNŞAAT ve OTOMOTİV

FMSS İnşaat, nitelikli gayrimenkul geliştirme ve taahhüt işlerinde senkronize şekilde yer almaktadır. FMSS İnşaat sadece gayrimenkul geliştirme alanında değil taahhüt işinde de büyümeyi amaçlamaktadır.

SAVUNMA SANAYİ

Milli imkanlar ile geliştirilmekte olan Güdüm sistemi, sahip olduğu özelliklerle savunma sanayisinin dışa bağımlılığını azaltma, savunma sanayisinin millileşme çalışmaların önemli bir örneğini oluşturacaktır.

TARIM

FMSS Tarım, ağırlıklı olarak yaş sebze meyve sektöründe faaliyet göstermektedir. Ülkemiz ve Özbekistan’dan tedarik edilen en kaliteli ürünler Orta Doğu pazarına sunulmaktadır. Ayrıca kükürt ve gübre tedariği, satış ve pazarlaması da faaliyetlerimiz arasındadır.

YATIRIM DANIŞMANLIĞI

Şirketler artık uluslararası ticarete giriş yaparak hem müşteri portföylerini genişletmek hem de daha fazla kazanç elde etmektedir. FMSS Yatırım Danışmanlığı hizmetleri kapsamında dünya pazarı içerisinde yerini almak isteyen yatırımcı şirketlere geniş bir yelpazede hizmet veriyoruz.

TOPTAN TÜKETİCİ ELEKTRONİĞİ ve DIŞ TİCARET

Uzun yıllara dayanan tecrübesini uluslararası arenada da değerlendirmek isteyen FMSS Global Devin Tech Inc. ile 2016 yılından itibaren Atlanta ABD’ de faaliyet göstermeye başlamıştır.

EĞİTİM

Günümüz dünyasında eğitim sistemlerindeki birçok sorunun çözümünde teknolojik olanaklardan yararlanmak kaçınılmaz hale gelmiştir. Teknolojik alanda ve özellikle internetteki gelişmeler, bilginin sınırsız ve kolay erişilebilir olmasına olanak sağlamaktadır.

SAĞLIK

FMSS Global , sunmuş olduğu hizmetin ulaştığı son noktada insan sağlığı olduğu sorumluluğu ve bilinci içerisinde iyi dağıtım ve muhafaza standartları doğrultusunda, kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

BASKI ÇÖZÜMLERİ

Dünyanın önde gelen baskı çözümü üreticilerinin profesyonel ekipmanları ve bu ekipmanlar için geniş bir sarf malzemesi ve yedek parça hizmeti sunuyoruz.

İŞTİRAKLERİMİZ