FMSS

TR | EN | FR | AR | RU
fmss global

SAVUNMA SANAYİ


GÜDÜM SİSTEMLERİ

FMSS Savunma Sistemleri, mevcut genel maksat bombalarına hassas vuruş ve uzun menzil yeteneği kazandıran güdüm sistemleriyle ilgili yazılım ve teknoloji geliştirmek üzere çalışmalarını yürütmektedir. Milli imkanlar ile geliştirilmekte olan Güdüm Sistemi , sahip olduğu özelliklerle savunma sanayisinin dışa bağımlılığını azaltma, savunma sanayisinin millileşme çalışmalarının önemli bir örneğini oluşturacaktır. 

        
GİYİLEBİLİR ASKERİ BİLİŞİM SİSTEMLERİ

Teknoloji günümüzde insanların yaşam biçimlerini ciddi bir şekilde etkilemektedir. Önemli teknolojik cihazlardan biri olan akıllı telefonlar ve akıllı saatlerin kabiliyetleri teknolojinin geldiği son noktayı göstermesi açısından hayranlık vericidir. Silahlı Kuvvetlerde tek er seviyesinde kullanılan telsiz, dürbün, kamera, Küresel Konumlama Cihazı (GPS) vb. aletler gibi IoT teknolojilerine sahip saatlerle konum dışında yaşamsal verileri toplayıp bir yönetim merkezine ileten yazılımlarının geliştirilmesine yönelik çalışmalarımız devam etmektedir. Bu çalışmalar ile askeri personelin yaşamsal verilerinin toplanması, analiz edilmesi ve acil müdahale gerektiren durumlarda hızla kurtarma birimlerine gerekli verilerin aktarılarak acil müdahalenin sağlanması ve bu sayede kritik operasyonlarda ki askeri zayiatların minimuma indirilmesi hedeflenmektedir. 

Uzun dönemdeki hedefimiz, savunma teknolojileri alanında sürdürülebilir büyüme trendine sahip potansiyel yazılım ve yazılım/donanım ürünlerine yatırım yaparak , pazarlama ve Ar-Ge desteğiyle ülkemizin savunma sanayi potansiyelini ortaya çıkarmaktır. 


    

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ & TELEKOMÜNİKASYON

Sahip olduğumuz teknoloji bilgisi, alan uzmanlığı ve proje deneyimi ile teknolojiyi doğru yöneterek, müşterilerimizin bütçe, zaman ve insan kaynağını en etkin şekilde yönetebilmesine ve BT yatırımları ile değer yaratabilmesine yardımcı oluyoruz.

İNŞAAT ve OTOMOTİV

FMSS İnşaat, nitelikli gayrimenkul geliştirme ve taahhüt işlerinde senkronize şekilde yer almaktadır. FMSS İnşaat sadece gayrimenkul geliştirme alanında değil taahhüt işinde de büyümeyi amaçlamaktadır.

SAVUNMA SANAYİ

Milli imkanlar ile geliştirilmekte olan Güdüm sistemi, sahip olduğu özelliklerle savunma sanayisinin dışa bağımlılığını azaltma, savunma sanayisinin millileşme çalışmaların önemli bir örneğini oluşturacaktır.

TARIM

FMSS Tarım, ağırlıklı olarak yaş sebze meyve sektöründe faaliyet göstermektedir. Ülkemiz ve Özbekistan’dan tedarik edilen en kaliteli ürünler Orta Doğu pazarına sunulmaktadır. Ayrıca kükürt ve gübre tedariği, satış ve pazarlaması da faaliyetlerimiz arasındadır.

YATIRIM DANIŞMANLIĞI

Şirketler artık uluslararası ticarete giriş yaparak hem müşteri portföylerini genişletmek hem de daha fazla kazanç elde etmektedir. FMSS Yatırım Danışmanlığı hizmetleri kapsamında dünya pazarı içerisinde yerini almak isteyen yatırımcı şirketlere geniş bir yelpazede hizmet veriyoruz.

TOPTAN TÜKETİCİ ELEKTRONİĞİ ve DIŞ TİCARET

Uzun yıllara dayanan tecrübesini uluslararası arenada da değerlendirmek isteyen FMSS Global Devin Tech Inc. ile 2016 yılından itibaren Atlanta ABD’ de faaliyet göstermeye başlamıştır.

EĞİTİM

Günümüz dünyasında eğitim sistemlerindeki birçok sorunun çözümünde teknolojik olanaklardan yararlanmak kaçınılmaz hale gelmiştir. Teknolojik alanda ve özellikle internetteki gelişmeler, bilginin sınırsız ve kolay erişilebilir olmasına olanak sağlamaktadır.

SAĞLIK

FMSS Global , sunmuş olduğu hizmetin ulaştığı son noktada insan sağlığı olduğu sorumluluğu ve bilinci içerisinde iyi dağıtım ve muhafaza standartları doğrultusunda, kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

BASKI ÇÖZÜMLERİ

Dünyanın önde gelen baskı çözümü üreticilerinin profesyonel ekipmanları ve bu ekipmanlar için geniş bir sarf malzemesi ve yedek parça hizmeti sunuyoruz.

İŞTİRAKLERİMİZ