FMSS

TR | EN | FR | AR | RU
fmss global

İNŞAAT ve OTOMOTİV


FMSS İnşaat, nitelikli gayrimenkul geliştirme ve taahhüt işlerinde senkronize şekilde yer almaktadır. FMSS İnşaat sadece gayrimenkul geliştirme alanında değil taahhüt işinde de büyümeyi amaçlamaktadır. 

Nitelikli gayrimenkul geliştirme hizmetleri ve inşaat taahhüt işlerini Nuri Group bünyesinde gerçekleştiriyoruz.

Nuri Group gayrimenkul geliştirme sektöründe, yurt içinde ve yurt dışında yatırımcı olarak  farklı sosyal donatılara sahip, yüksek kalitede, nitelikli konut projelerine imza atmaktadır. Edindiği tecrübeler doğrultusunda, geliştirdiği gayrimenkul projelerinin satış ve pazarlamasını kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. 

Yürütülen gayrimenkul geliştirme projelerini sektörde farklı kılan özelliklerin başında; lokasyon avantajları, zengin yeşil alan ve sosyal donatıları, fiyat avantajı, kişiye özel ödeme seçenekleri, yüksek yatırım değeri, etkin satış sonrası hizmet ağı, kaliteli ve güvenilir marka bilinirliği gelmektedir.

Otomotiv sektöründeki deneyimli kadrosuyla ikinci el otomotiv pazarında yenilikçi, dinamik ve teknolojik gelişmelere açık altyapısı ile sektöre yeni bir soluk getirmeyi hedeflemektedir. Bu kapsamda Cleveland ABD'de faaliyet gösteren iştirakimiz Drive Trend Inc. müşterilerine "yepyeni bir ikinci el deneyimi yaşatmayı" ilke olarak benimsemiştir.


BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ & TELEKOMÜNİKASYON

Sahip olduğumuz teknoloji bilgisi, alan uzmanlığı ve proje deneyimi ile teknolojiyi doğru yöneterek, müşterilerimizin bütçe, zaman ve insan kaynağını en etkin şekilde yönetebilmesine ve BT yatırımları ile değer yaratabilmesine yardımcı oluyoruz.

İNŞAAT ve OTOMOTİV

FMSS İnşaat, nitelikli gayrimenkul geliştirme ve taahhüt işlerinde senkronize şekilde yer almaktadır. FMSS İnşaat sadece gayrimenkul geliştirme alanında değil taahhüt işinde de büyümeyi amaçlamaktadır.

SAVUNMA SANAYİ

Milli imkanlar ile geliştirilmekte olan Güdüm sistemi, sahip olduğu özelliklerle savunma sanayisinin dışa bağımlılığını azaltma, savunma sanayisinin millileşme çalışmaların önemli bir örneğini oluşturacaktır.

TARIM

FMSS Tarım, ağırlıklı olarak yaş sebze meyve sektöründe faaliyet göstermektedir. Ülkemiz ve Özbekistan’dan tedarik edilen en kaliteli ürünler Orta Doğu pazarına sunulmaktadır. Ayrıca kükürt ve gübre tedariği, satış ve pazarlaması da faaliyetlerimiz arasındadır.

YATIRIM DANIŞMANLIĞI

Şirketler artık uluslararası ticarete giriş yaparak hem müşteri portföylerini genişletmek hem de daha fazla kazanç elde etmektedir. FMSS Yatırım Danışmanlığı hizmetleri kapsamında dünya pazarı içerisinde yerini almak isteyen yatırımcı şirketlere geniş bir yelpazede hizmet veriyoruz.

TOPTAN TÜKETİCİ ELEKTRONİĞİ ve DIŞ TİCARET

Uzun yıllara dayanan tecrübesini uluslararası arenada da değerlendirmek isteyen FMSS Global Devin Tech Inc. ile 2016 yılından itibaren Atlanta ABD’ de faaliyet göstermeye başlamıştır.

EĞİTİM

Günümüz dünyasında eğitim sistemlerindeki birçok sorunun çözümünde teknolojik olanaklardan yararlanmak kaçınılmaz hale gelmiştir. Teknolojik alanda ve özellikle internetteki gelişmeler, bilginin sınırsız ve kolay erişilebilir olmasına olanak sağlamaktadır.

SAĞLIK

FMSS Global , sunmuş olduğu hizmetin ulaştığı son noktada insan sağlığı olduğu sorumluluğu ve bilinci içerisinde iyi dağıtım ve muhafaza standartları doğrultusunda, kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

BASKI ÇÖZÜMLERİ

Dünyanın önde gelen baskı çözümü üreticilerinin profesyonel ekipmanları ve bu ekipmanlar için geniş bir sarf malzemesi ve yedek parça hizmeti sunuyoruz.

İŞTİRAKLERİMİZ