FMSS

TR | EN | FR | AR | RU
fmss global

BASKI ÇÖZÜMLERİ


Dünyanın önde gelen üreticilerinin profesyonel dijital ve grafik sanatlar ekipmanları ve bu ekipmanlar için geniş bir sarf malzemesi ve yedek parça yelpazesi sunuyoruz. Firmamızın ana önceliği herhangi bir müşterinin gereksinimlerinin tam olarak karşılanmasıdır. Bizimle çalışırken, profesyonel grafik sanatlar pazarındaki tüm güncel eğilimlerin farkında olacaksınız.

Tanınmış küresel üreticilerle uzun yıllara dayanan verimli işbirliği ve sorunsuz etkileşim, rekabetçi fiyatları korumamıza ve müşterilerimiz için daha iyi teslimat şartları sunmamıza olanak tanır. Sürekli güncellenen kendi yedek parça stoğu, herhangi bir ekipman arızası durumunda minimum duruş süresini garanti eder. Satış yöneticilerimiz ve satıcılarımızın eğitim merkezlerinde düzenli olarak eğitilmekte, karmaşık teknik konularda operasyonel tavsiye verebilmek için profesyonel grafik sanatlar alanındaki teknik uzmanlarla doğrudan temas halindedirler.


HP INDIGO 12000HP  INDIGO 10000


 


HP INDIGO 7900


HP SCITEX 11000


HP SCITEX15500


HP SCITEX 17000CANON IMAGEPRESS C10000VP C8000VPSCODIX ULTRA 101


SCODIX ULTRA 202BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ & TELEKOMÜNİKASYON

Sahip olduğumuz teknoloji bilgisi, alan uzmanlığı ve proje deneyimi ile teknolojiyi doğru yöneterek, müşterilerimizin bütçe, zaman ve insan kaynağını en etkin şekilde yönetebilmesine ve BT yatırımları ile değer yaratabilmesine yardımcı oluyoruz.

İNŞAAT ve OTOMOTİV

FMSS İnşaat, nitelikli gayrimenkul geliştirme ve taahhüt işlerinde senkronize şekilde yer almaktadır. FMSS İnşaat sadece gayrimenkul geliştirme alanında değil taahhüt işinde de büyümeyi amaçlamaktadır.

SAVUNMA SANAYİ

Milli imkanlar ile geliştirilmekte olan Güdüm sistemi, sahip olduğu özelliklerle savunma sanayisinin dışa bağımlılığını azaltma, savunma sanayisinin millileşme çalışmaların önemli bir örneğini oluşturacaktır.

TARIM

FMSS Tarım, ağırlıklı olarak yaş sebze meyve sektöründe faaliyet göstermektedir. Ülkemiz ve Özbekistan’dan tedarik edilen en kaliteli ürünler Orta Doğu pazarına sunulmaktadır. Ayrıca kükürt ve gübre tedariği, satış ve pazarlaması da faaliyetlerimiz arasındadır.

YATIRIM DANIŞMANLIĞI

Şirketler artık uluslararası ticarete giriş yaparak hem müşteri portföylerini genişletmek hem de daha fazla kazanç elde etmektedir. FMSS Yatırım Danışmanlığı hizmetleri kapsamında dünya pazarı içerisinde yerini almak isteyen yatırımcı şirketlere geniş bir yelpazede hizmet veriyoruz.

TOPTAN TÜKETİCİ ELEKTRONİĞİ ve DIŞ TİCARET

Uzun yıllara dayanan tecrübesini uluslararası arenada da değerlendirmek isteyen FMSS Global Devin Tech Inc. ile 2016 yılından itibaren Atlanta ABD’ de faaliyet göstermeye başlamıştır.

EĞİTİM

Günümüz dünyasında eğitim sistemlerindeki birçok sorunun çözümünde teknolojik olanaklardan yararlanmak kaçınılmaz hale gelmiştir. Teknolojik alanda ve özellikle internetteki gelişmeler, bilginin sınırsız ve kolay erişilebilir olmasına olanak sağlamaktadır.

SAĞLIK

FMSS Global , sunmuş olduğu hizmetin ulaştığı son noktada insan sağlığı olduğu sorumluluğu ve bilinci içerisinde iyi dağıtım ve muhafaza standartları doğrultusunda, kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

BASKI ÇÖZÜMLERİ

Dünyanın önde gelen baskı çözümü üreticilerinin profesyonel ekipmanları ve bu ekipmanlar için geniş bir sarf malzemesi ve yedek parça hizmeti sunuyoruz.

İŞTİRAKLERİMİZ