FMSS

TR | EN | FR | AR | RU
fmss global

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ve TELEKOMÜNİKASYON


Bilişim teknolojileri sektörüne yön veren lider firmaların ihtiyaç duyduğu tüm IT hizmetlerini yüksek müşteri memnuniyeti sağlayarak sunabilen bir organizasyona sahibiz. Sahip olduğumuz teknoloji bilgisi, alan uzmanlığı ve proje deneyimi ile teknolojiyi doğru yöneterek, müşterilerimizin bütçe, zaman ve insan kaynağını en etkin şekilde yönetebilmesine ve BT yatırımları ile değer yaratabilmesine yardımcı oluyoruz. 

Müşterilerimizi iş hedeflerine ulaştıracak doğru BT çözümlerinin tüm aşamalarında entegre çözümler sunuyoruz. 

BT projelerinizin planlama, mimari tasarım, geliştirme, uygulama, uyarlama, yönetim, destek ve bakım süreçlerinin tamamında; kurumsal sistem çözümlerinden ağ çözümlerine, profesyonel hizmetlerden, teknoloji danışmanlığı ve dış kaynak kullanım hizmetlerine kadar geniş bir yelpazede çözümler sunuyoruz. 


UZMANLIK ALANLARIMIZ


    YAZILIM GELİŞTİRME

  • Web Tabanlı Uygulamalar
  • Web Tabanlı Mobil Uygulamalar
  • Andorid & iOS Uygulamalar


    TEST OTOMASYON

  • Web Tabanlı Uygulama Testleri
  • Andorid & iOS Uygulama Testleri


    EĞİTİM VE DANIŞMANLIK

  • Süreç Danışmanlığı
  • Mimari Tasarım
  • Yazılım Geliştirme Eğitimleri


BAZI PROJELERİMİZ

TURKCELL HESABIM     

Hattınızın kontrolü Turkcell hesabım uygulamasıyla cebinizde ! Turkcell hesabım ile mobil uygulama kolaylığını internete erişebildiğiniz her yerde yaşayın. Hesabım uygulaması sayesinde faturalı veya hazır kart hattınızı, iletişim ihtiyaçlarınıza göre dilediğiniz gibi biçimlendirebilirsiniz. Turkcell Hesabım'ı akıllı telefonunuza indirerek kalan kullanımınızı, fatura detaylarınızı görebilir ve fatura ödemelerinizi birkaç adımda gerçekleştirebilirsiniz. TL yükleme, Nar Paketi, Cepten ve Bilgisayardan internet paketleri satın alma gibi işlemlerinizi anında yapabilir, tarife veya paketlerimize göz atarak dilediğiniz anda satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 

TURKCELL ŞİRKETİM     

Şirketinize ait tüm hatları internete erişebildiğiniz her yerde cebinizden yönetme kolaylığı ve hızını yaşayın ! "ŞİRKETİM" uygulaması ile tüm hatlarınızın tarife, paket ve fatura bilgilerini cep telefonunuzdan kolayca görüntüleyebilir, ödeme yapabilirsiniz. Hatlarınızın yurtdışı , 3G ve ücretli servis ayarlarını değiştirebilir, hat kullanıcılarından gelen talepleri onaylayabilirsiniz. 

TURKCELL PLATINIUM     

Turkcell Platinium uygulaması ile Platinium dünyasının tüm ayrıcalıkları hayatınıza konfor katmak için sizinle..! Tüm iletişim ihtiyaçlarınızı karşılayan tarifelere, sıra beklemeden ve istediğinizde bir telefonla kapınıza kadar gelen hizmet sorumlularına, en yeni cihazlarda özel tekliflere, ücretsiz vale, havalimanı transferi ve daha birçok ayrıcalığa uygulama üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Uygulama ile sadece size özel Platinium Müşteri Temsilcisi'ne e-posta veya telefon ile dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Telefon, tablet veya Turkcell hattınız ile ilgili tüm soru ve talepleriniz için kapınıza kadar gelerek size hizmet veren Platinium Hizmet Ekibi'ni çağırabilirsiniz. 


LOGIN AUTHENTICATION   

Tüm mobil uygulamalar için merkezi kimlik doğrulaması. (İOS ve Android için SDK)

 

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ & TELEKOMÜNİKASYON

Sahip olduğumuz teknoloji bilgisi, alan uzmanlığı ve proje deneyimi ile teknolojiyi doğru yöneterek, müşterilerimizin bütçe, zaman ve insan kaynağını en etkin şekilde yönetebilmesine ve BT yatırımları ile değer yaratabilmesine yardımcı oluyoruz.

İNŞAAT ve OTOMOTİV

FMSS İnşaat, nitelikli gayrimenkul geliştirme ve taahhüt işlerinde senkronize şekilde yer almaktadır. FMSS İnşaat sadece gayrimenkul geliştirme alanında değil taahhüt işinde de büyümeyi amaçlamaktadır.

SAVUNMA SANAYİ

Milli imkanlar ile geliştirilmekte olan Güdüm sistemi, sahip olduğu özelliklerle savunma sanayisinin dışa bağımlılığını azaltma, savunma sanayisinin millileşme çalışmaların önemli bir örneğini oluşturacaktır.

TARIM

FMSS Tarım, ağırlıklı olarak yaş sebze meyve sektöründe faaliyet göstermektedir. Ülkemiz ve Özbekistan’dan tedarik edilen en kaliteli ürünler Orta Doğu pazarına sunulmaktadır. Ayrıca kükürt ve gübre tedariği, satış ve pazarlaması da faaliyetlerimiz arasındadır.

YATIRIM DANIŞMANLIĞI

Şirketler artık uluslararası ticarete giriş yaparak hem müşteri portföylerini genişletmek hem de daha fazla kazanç elde etmektedir. FMSS Yatırım Danışmanlığı hizmetleri kapsamında dünya pazarı içerisinde yerini almak isteyen yatırımcı şirketlere geniş bir yelpazede hizmet veriyoruz.

TOPTAN TÜKETİCİ ELEKTRONİĞİ ve DIŞ TİCARET

Uzun yıllara dayanan tecrübesini uluslararası arenada da değerlendirmek isteyen FMSS Global Devin Tech Inc. ile 2016 yılından itibaren Atlanta ABD’ de faaliyet göstermeye başlamıştır.

EĞİTİM

Günümüz dünyasında eğitim sistemlerindeki birçok sorunun çözümünde teknolojik olanaklardan yararlanmak kaçınılmaz hale gelmiştir. Teknolojik alanda ve özellikle internetteki gelişmeler, bilginin sınırsız ve kolay erişilebilir olmasına olanak sağlamaktadır.

SAĞLIK

FMSS Global , sunmuş olduğu hizmetin ulaştığı son noktada insan sağlığı olduğu sorumluluğu ve bilinci içerisinde iyi dağıtım ve muhafaza standartları doğrultusunda, kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

BASKI ÇÖZÜMLERİ

Dünyanın önde gelen baskı çözümü üreticilerinin profesyonel ekipmanları ve bu ekipmanlar için geniş bir sarf malzemesi ve yedek parça hizmeti sunuyoruz.

İŞTİRAKLERİMİZ