FMSS

TR | EN | FR | AR | RU
fmss global

Hakkımızda

FMSS Global olarak, ürün ve hizmet sağladığımız sektörlerin standartlarını belirleyecek kalitede çalışmalarla sektörlerin dinamiklerini değiştirmek , hizmet verdiğimiz alanlarda fikir önderi olarak liderlik etmenin hayaliyle yola çıktık.

FMSS GLOBAL

FMSS Global olarak en son teknolojik servisleri kullanarak desteklediğimiz hizmetlerimiz,  müşterilerimizin ihtiyaçları için çözüm ortağı olarak fark yaratıp fayda sağlamamıza olanak yaratıyor.

Hizmet ettiğimiz sektörlerin zorluklarını, ihtiyaçlarını en detay seviyede anlayarak çözüm odaklı bir yaklaşım sergiliyoruz. Kurumsal kabiliyetlerimiz ile müşterilerimize faaliyet gösterdiğimiz alanlarda hem güven veriyor, hem de onların memnuniyetini sağlıyoruz.

İş standartlarımızdan ödün vermeden ve maliyet anlamında rekabetçi kalarak bunu başarmanın en etkili yolu olarak teknolojik yenilikleri iş modeli ve süreçlerimize entegre ediyoruz.

Kurulduğu günden bugüne istikrarlı olarak her yıl  büyüyen FMSS Global daha çok insana dokunmak gayesiyle daha fazla ülkede farklı sektörlerde iş ve istihdam oluşturmak için ilk günkü heyecan ve motivasyonla çaba sarf ediyor.

FMSS Global hedeflerini sektörel başarının üstünde tutar ve sosyal sorumlu bir kurum olarak  kültürel ve bilimsel alanda araştırma ve üretim yapan, toplumsal hayata katkı sağlamak üzere çalışan sivil toplum kuruluşlarını ve oluşumlarını destekliyoruz. Geleceği dönüştürmek için üretimi ve hayatı zenginleştirmesi gerektiğini biliyoruz.

Şirketimizin büyüme hedefleri doğrultusunda faaliyet alanlarımızda ve faaliyet alanlarımız dışında gördüğümüz fırsatları değerlendirerek yeni projelerimiz ile müşterilerimize fayda sağlamaya ve global iş dünyasında fark yaratarak öncü olmaya devam edeceğiz.İŞTİRAKLERİMİZ