FMSS

TR | EN | FR | AR | RU
  • fmss global
  • fmss global
  • fmss global
  • fmss global
  • fmss global
  • fmss global
fmss global

Ürün ve hizmet sağladığımız sektörlerin standartlarını belirleyecek kalitede çalışmalarla sektörlerin dinamiklerini değiştirmek , hizmet verdiğimiz alanlarda fikir önderi olarak liderlik etmenin hayaliyle yola çıktık.

FMSS GLOBAL


Kurulduğu günden bugüne istikrarlı olarak her yıl büyüyen FMSS Global daha çok insana dokunmak gayesiyle daha fazla ülkede farklı sektörlerde iş ve istihdam oluşturmak için ilk günkü heyecan ve motivasyonla çaba sarf ediyor. Şirketimizin büyüme hedefleri doğrultusunda faaliyet alanlarımızda ve faaliyet alanlarımız dışında gördüğümüz fırsatları değerlendirerek yeni projelerimiz ile müşterilerimize fayda sağlamaya ve global iş dünyasında fark yaratarak öncü olmaya devam edeceğiz...

Daha Fazla...
fmss global
fmss global
fmss global
fmss global

HABERLER

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ & TELEKOMÜNİKASYON

Sahip olduğumuz teknoloji bilgisi, alan uzmanlığı ve proje deneyimi ile teknolojiyi doğru yöneterek, müşterilerimizin bütçe, zaman ve insan kaynağını en etkin şekilde yönetebilmesine ve BT yatırımları ile değer yaratabilmesine yardımcı oluyoruz.

İNŞAAT ve OTOMOTİV

FMSS İnşaat, nitelikli gayrimenkul geliştirme ve taahhüt işlerinde senkronize şekilde yer almaktadır. FMSS İnşaat sadece gayrimenkul geliştirme alanında değil taahhüt işinde de büyümeyi amaçlamaktadır.

TARIM

FMSS Tarım, ağırlıklı olarak yaş sebze meyve sektöründe faaliyet göstermektedir. Ülkemiz ve Özbekistan’dan tedarik edilen en kaliteli ürünler Orta Doğu pazarına sunulmaktadır. Ayrıca kükürt ve gübre tedariği, satış ve pazarlaması da faaliyetlerimiz arasındadır.

YATIRIM DANIŞMANLIĞI

Şirketler artık uluslararası ticarete giriş yaparak hem müşteri portföylerini genişletmek hem de daha fazla kazanç elde etmektedir. FMSS Yatırım Danışmanlığı hizmetleri kapsamında dünya pazarı içerisinde yerini almak isteyen yatırımcı şirketlere geniş bir yelpazede hizmet veriyoruz.

TOPTAN TÜKETİCİ ELEKTRONİĞİ ve DIŞ TİCARET

Uzun yıllara dayanan tecrübesini uluslararası arenada da değerlendirmek isteyen FMSS Global Devin Tech Inc. ile 2016 yılından itibaren Atlanta ABD’ de faaliyet göstermeye başlamıştır.

EĞİTİM

Günümüz dünyasında eğitim sistemlerindeki birçok sorunun çözümünde teknolojik olanaklardan yararlanmak kaçınılmaz hale gelmiştir. Teknolojik alanda ve özellikle internetteki gelişmeler, bilginin sınırsız ve kolay erişilebilir olmasına olanak sağlamaktadır.

SAĞLIK

FMSS Global , sunmuş olduğu hizmetin ulaştığı son noktada insan sağlığı olduğu sorumluluğu ve bilinci içerisinde iyi dağıtım ve muhafaza standartları doğrultusunda, kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

KARİYER

FMSS Global bünyesinde açılan pozisyonlar için aşağıda istenen bilgileri doldurabilir ve özgeçmişinizi bize yollayabilirsiniz. Ekibi ile bütünleşen, hedefi net, kararlı, planlı, açık iletişime inanan, adil, şeffaf ve ulaşılabilir bir kişi iseniz ve bizimle çalışmak isterseniz insan kaynakları ihtiyaçlarımız kapsamında değerlendirilmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başvuru yap..
fmss global
fmss global

KURUMSAL SORUMLULUK

Öncelikle ülkemiz olmak üzere Afrika ve Orta Doğu bölgelerinde eğitim adaletsizliğini ortadan kaldıracak, eğitim altyapısını geliştirecek projeler üretmek için çaba sarf ediyoruz.

Daha Fazla...

İŞTİRAKLERİMİZ